, , ,
į pradžią
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dūmtraukių( kaminų)  sistemų įrengimas aukšto energinio naudingumo pastatuose

Trisienių kaminų sistema TW-25, skirta A,A+,A++ klasės pastatams, kaminai a++ klases namui,pasyviam namui

 

 

skirta A, A+ klasės ir pasyviems namams (A++).
Idealus sprendimas šalinti degimo produktus iš katilų, židinių, krosnių, iki minimumo sumažinant šilumos nuostolius per kamino kostrukciją.
Į šildymo įrenginio degimo kamerą oras tiekiamas iš lauko, vidine kamino konstrukcijos dalimi, priešinga kryptimi išmetamųjų dujų šalinimo srautui. Prieš patekdamas į degimo kamerą oras jau būna sušilęs nuo 30°C iki 70°C. Tai sumažina energijos nuostolius ir kartu nuo 2 iki 5% padidina prie dūmtraukio prijungto šildymo prietaiso efektyvumą.
Dūmtraukis nereikalauja papildomo oro tiekimo iš lauko į šildymo įrenginį. Tai reiškia, kad nereikia papildomai įrenginėti oro tiekimo iš lauko kanalų grindyse, taip pat nereikia šalia dūmtraukio statyti papildomų ventiliacijos kanalų. Dėl to išvengiama šilumos nuostolių per pastato grindis, taip pat per kamino ventiliacinius kanalus.
Dūmtraukio konstrukcinių-technologinių savybių dėka eliminuojama kondensato atsiradimo problema, kuri būna beveik visais atvejais į degimo kamerą tiekiant orą iš lauko papildomais ventiliacijos kanalais.
Ypatinga dūmtraukio dalių konstrukcija leidžia sumažinti šilumos nuostolius iki 10%.
Tai moderni, universali, trisluoksnė modulinė kamino sistema, tinkanti įvairiems kuro tipams: malkoms, pjuvenoms, briketams, granulėms.
Skirta šildymo įrenginiams kurių išmetamųjų dujų temperatūra nuo 60°C iki 400°C.
Dūmtraukis atsparus rūgščių, susidarančių degimo proceso metu, poveikiui.
Dūmtraukis atsparus drėgnoms eksploatavimo sąlygoms (kondensato poveikiui).

 

tel nr: 867240204

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti